ARES® Trinity

Jeden systém pro vše
ARES Trinity / ARES® Trinity

ARES Trinity pro počítač, mobil i cloud

Moderní úpravy DWG napříč všemi Vašimi zařízeními
Mnohem více, než sada třech CAD řešení, kombinuje koncept ARES Trinity sílu desktop počítačů, mobilních zařízení a cloudových výpočtů do unikátního CAD ekosystému. S ARES Commander Vám zůstává možnost pracovat offline na Vašem hlavním počítači, jak jste zvyklí. S ARES Kudo a ARES Touch máte daleko pružnější přístup na cloud i mobilní CAD.Vytvářejte a upravujte DWG výkresy kdekoli!
Počítač: ARES Commander pro počítače s Windows, macOS a Linux.
+ Mobil/tablet: ARES Touch pro Android a iOS smartphony a tablety.
+ Cloud: ARES KUDO běží bez instalace v internetovém prohlížeči.

S ARES Trinity může stejný uživatel využívat svůj účet na vícero zařízeních. DWG soubory jsou synchronizovány a jsou všude s Vámi:
ARES Commander může být instalován na vícero počítačích a přesun licence probíhá pomocí jednoduchého přihlášení/odhlášení,
ARES Touch pracuje na Vašem smartphonu nebo tabletu a
ARES Kudo z libovolného zařízení přímo v internetovém prohlížeči
ARES Commander
nabízí všechny funkce, které potřebujete pro vytváření a úpravu DWG výkresů ve 2D nebo 3D v intuitivním prostředí. Pro komplexní funkce můžete využívat Váš notebook nebo stolní počítač, jak jste byli zvyklí. Software je plně instalován ve Vašem počítači. Můžete pracovat i tam, kde není internetové připojení.

ARES Touch
je přirozeným rozšířením ARES Commander pro smartphony a tablety. Využijte ARES Touch pro práci s DWG soubory přímo v terénu. Poskytuje kompletní sadu nástrojů pro 2D navrhování a poznámkování na tabletech a smartphonech. Pracuje na široké paletě mobilních zařízení, pokud potřebujete vzít práci s sebou do kapsy.

ARES Kudo
poskytuje přístup k Vašim DWG výkresům v podstatě všude. Není potřeba nic instalovat ani aktualizovat, běží přímo v internetovém prohlížeči. ARES Kudo můžete využít pro přístup, vytváření nebo úpravy DWG souborů online. ARES Kudo je také integrovaný s ARES Commanderem pro synchronizaci souborů ve všech Vašich zařízeních.Jednotlivé licence
Základní licence ARES Trinity jsou k dispozici pro jednotlivé uživatele na 1 nebo 3 roky. V rámci společnosti je možné licenci přidělit jinému uživateli.

Cloudové licence
Pro více uživatelů na možné zakoupit síťové flex cloud licence na 1 nebo 3 roky. Licenci může spustit jakýkoli uživatel s připojením k internetu. Maximální počet souběžných spuštění je dle počtu zakoupených licencí. Minimální objednávka jsou 3 licence.