ARES® Trinity

Jeden systém pro vše
ARES Trinity / ARES® Trinity

Pro desktop, mobilní zařízení, cloud: ARES Trinity

Moderní úpravy DWG napříč všemi Vašimi zařízeními

Mnohem více, než sada třech CAD řešení, koncept Trinity kombinuje sílu desktop počítačů, mobilních zařízení a cloudových výpočtů do unikátního CAD ekosystému. S ARES Commander Vám zůstává možnost pracovat offline na Vašem hlavním počítači jako jste zvyklí. S ARES Kudo a ARES Touch máte daleko pružnější přístup na cloud a mobilní CAD.Vytvářejte a upravujte DWG výkresy kdekoliv!

DESKTOP: ARES Commander pro počítače s Windows, macOS a Linux.
+ MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ: ARES Touch pro Android a iOS smartphony a tablety.
+ CLOUD: ARES KUDO běží bez instalace v internetovém prohlížeči.

S ARES Trinity může stejný uživatel využívat svůj účet na vícero zařízeních. DWG soubory jsou synchronizovány a jsou všude s Vámi:
+ ARES Commander na vícero počítačích a přesun licence pomocí jednoduchého přihlášení/odhlášení
+ ARES Touch na Vašem smartphonu nebo tabletu
+ ARES Kudo z libovolného zařízení přímo ve Vašem internetovém prohlížeči

ARES Commander
ARES Commander Vám nabízí všechny funkce, které potřebujete pro vytváření a úpravu DWG výkresů ve 2D nebo 3D a v produktivním prostředí. Pro složitou práci můžete využívat Váš notebook nebo stolní počítač jak jste byli zvyklí. Software je plně instalován ve Vašem počítači a můžete pracovat i tam, kde není internetové připojení.

ARES Touch
ARES Touch je přirozeným rozšířením ARES Commander pro smartphony a tablety. Využijte ARES Touch pro práci s DWG soubory za pochodu. Poskytuje Vám kompletní sadu nástrojů pro 2D navrhování a poznámky pro tablety a smartphony, ARES Touch pracuje na široké paletě mobilních zařízení, pokud potřebujete vzít práci s sebou do kapsy.

ARES Kudo
ARES Kudo Vám poskytuje přístup k Vašim DWG výkresům v podstatě všude. Není potřeba nic instalovat ani aktualizovat. ARES Kudo běží přímo na Vašem internetovém prohlížeči. ARES Kudo můžete využít pro přístup, vytváření nebo úpravy DWG souborů online. ARES Kudo je také integrovaný s ARES Commanderem pro synchronizaci Vašich souborů ve všech Vašich zařízeních.