ARES® Kudo

Online řešení
ARES Trinity / ARES® Kudo
ARES Kudo je prvním komplexním CAD řešením, které je schopné číst, vytvářet, sdílet a upravovat DWG nebo DXF výkresy online, v případě, že si práci berete domů, cestujete, nebo spolupracujete s týmy, které sídlí na rozdílných místech. Není potřeba nic instalovat nebo aktualizovat, běží na internetovém prohlížeči a Vaše soubory si můžete zobrazit na libovolném zařízení. ARES Kudo zahrnuje všechny CAD funkce, které byste mohli potřebovat pro vytváření a úpravu výkresů ve 2D a navíc umožňuje pružný přístup k práci v internetovém prohlížeči. Většina 2D CAD funkcí ARES Commander je dostupná také v ARES Kudo.Sdílejte Vaši práci v cloudu
ARES Kudo podstatně vylepšuje online spolupráci; centralizuje a synchronizuje soubory různých uživatelů, a zajišťuje, že každý z nich pracuje s poslední verzí souboru. Uživatelé můžou sdílet soubory pomocí webových odkazů. Odkazy, které umožňují pouze prohlížení je možné generovat i pro lidi mimo Vašeho pracovního týmu. Ti si mohou soubor prohlédnout v internetovém prohlížeči, nemají však oprávnění k úpravám. Odkazy pouze pro prohlížení se aktualizují v reálném čase, když je soubor upravován a přístup k nim je možné kdykoliv zrušit.
Podpora nejpopulárnějších cloudových služeb
ARES Kudo je schopen se připojit k různým cloudovým uložištěm jako Google Drive, Box, Dropbox, OneDrive a OneDrive for Business, ale také k odvětvově specializovaným řešením jako Onshape nebo Trimble Connect. S využitím WebDAV protokolu se můžete připojit také na soukromé servery. Jednou z největších předností ARES Kudo je proto možnost využívat pro prohlížení a úpravy existující cloudová úložiště místo toho, aby Vás nutil překládat Vaše soubory do nového úložiště.

ARES Kudo

Nejpružnější CAD řešení pro DWG výkresy
Pomocí ARES Kudo půjdou Vaše DWG výkresy s Vámi na libovolném zařízení. Není potřeba nic instalovat, potřebujete pouze přístup na internetový prohlížeč pro sdílení a úpravy CAD souborů online, kdykoliv, kdekoliv. S ARES Kudo je možné pracovat na čtyřech nejpopulárnějších internetových prohlížečích - Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari a Microsoft Edge.

Naše cloudové řešení je plně integrované s ARES Commanderem ve Vašem počítači a ARES Touch na Vašem smartphonu nebo tabletu. Desktop + mobilní zařízení + cloud, ARES Trinity kombinuje výhody každé z platforem a tak podstatně vylepšuje průběh Vaší práce.

ARES Kudo je součástí předplatného ARES Commander nebo je možné jej zakoupit samostatně.