ARES® Kudo

Online řešení
ARES Trinity / ARES® Kudo
ARES Kudo je prvním komplexním CAD řešením, které umožňuje číst, vytvářet, sdílet a upravovat DWG nebo DXF výkresy online. Je ideální, pokud si práci berete domů, cestujete nebo spolupracujete s týmy, které sídlí na rozdílných místech. Není potřeba nic instalovat nebo aktualizovat. Běží v internetovém prohlížeči a soubory si můžete zobrazit na libovolném zařízení. ARES Kudo má všechny CAD funkce, které byste mohli potřebovat pro vytváření a úpravu výkresů ve 2D a navíc umožňuje pružný přístup k práci v internetovém prohlížeči. Většina 2D funkcí ARES Commander je dostupná také online v ARES Kudo.


Sdílejte Vaši práci přes cloud
ARES Kudo podstatně vylepšuje online spolupráci: centralizuje a synchronizuje soubory různých uživatelů a zajišťuje, že každý z nich pracuje s aktuální verzí souboru. Uživatelé mohou sdílet soubory pomocí internetových odkazů. Pro uživatele mimo pracovní tým je možné sdílet odkazy pouze pro prohlížení. Ti si jej budou moci zobrazovat v internetovém prohlížeči, nemají však oprávnění k úpravám. Odkazy pouze pro prohlížení se aktualizují v reálném čase, i když je soubor upravován, a přístup k nim je možné kdykoli zrušit.
Podpora nejpopulárnějších cloudových služeb
ARES Kudo je schopen se připojit k různým cloudovým uložištěm jako Google Drive, Box, Dropbox, OneDrive a OneDrive for Business, ale také k odvětvově specializovaným řešením jako Onshape nebo Trimble Connect. S využitím WebDAV protokolu se můžete připojit také na soukromé servery. Jednou z největších předností ARES Kudo je proto možnost využívat pro prohlížení a úpravy existující cloudová úložiště místo toho, aby Vás nutil překládat Vaše soubory do nového úložiště.

ARES Kudo

Nejpružnější CAD řešení pro DWG výkresy
Díky ARES Kudo jsou Vaše DWG výkresy s Vámi na libovolném zařízení. Není potřeba nic instalovat, potřebujete pouze přístup k internetovému prohlížeči pro sdílení a úpravy CAD souborů online, kdykoli a kdekoli. S ARES Kudo je možné pracovat ve čtyřech nejpopulárnějších internetových prohlížečích: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari a Microsoft Edge.

Cloudové řešení je plně integrováno s ARES Commander ve Vašem počítači a ARES Touch na Vašem smartphonu nebo tabletu. Desktop + mobilní zařízení + cloud: ARES Trinity kombinuje výhody každé z platforem a tak podstatně vylepšuje průběh Vaší práce.

Pro Vaše klienty je také zdarma možnost prohlížení, měření a komentování výkresů, pomocí odkazů, které pro ně můžete vytvořit:ARES Kudo je součástí předplatného ARES Commander s Trinity nebo je možné zakoupit jej v rámci ARES Mobility Pack.