ARES® Commander

CAD řešení pro počítače s Windows, Mac OS i Linuxem
ARES Trinity / ARES® Commander
Vyzkoušejte ARES Commander pro vytváření a úpravu DWG výkresů ve 2D i 3D na Vašich počítačích. Získáte funkce potřebné pro navrhování a kreslení za velmi výhodnou cenu! ARES Commander je navíc součástí unikátního konceptu spolupráce mezi uživateli a zařízeními - ARES Trinity.


Nový způsob spolupráce mezi 2D/3D CAD v DWG
ARES Commander nedělá kompromisy ve 2D/3D CAD funkcích a je plně nainstalován na Vašem počítači. Můžete pracovat lokálně jako s tradičními CAD programy i se soubory uloženými na cloudu, což usnadní možnosti spolupráce.
Jeden ekosystém pro desktop, mobilní zařízení a cloud
Flexibilní systém pro spolupráci mezi návrháři, architekty, inženýry a zákazníky je nevyhnutný pro úspěch projektu. Nezávisle na tom, zda pracují z kanceláře nebo z terénu, uživatelé CAD programů musí být schopni sdílet výkresy a poskytovat zpětnou vazbu. Konzistentní vzhled na všech platformách Vám umožní vytvářet, prohlížet a upravovat DWG výkresy kdekoliv na jakémkoliv zařízení.

ARES Commander

Přirozená podpora DWG
Podpora posledních DWG standardních formátů souborů i starších verzí.

Cenově výhodný
Plně funkční a all-inclusive, naše ceny usnadňují vybavení i velkých podniků.

Používáte nyní AutoCAD?
Podívejte se na Srovnání ARES Commander a AutoCAD, nebo se podívejte na video (anglicky).


Zkušební verze bez přihlášení do uživatelského účtu funguje 2 dny. Po registraci uživatelského účtu zdarma bude Vaše zkušební verze fungovat po dobu 30 dní.
V případě potřeby využijte nápovědu ke zkušební verzi na našich stránkách. Přihlašovací údaje můžete využít také pro přihlášení na stránkách výrobce.