ARES® Touch

Pro mobily a tablety
ARES Trinity / ARES® Touch
ARES Touch je komplexním CAD řešením pro mobilní zařízení s operačními systémy Android i iOS. Umožňuje tvorbu a úpravu DWG výkresů na tabletech a smartphonech se širokou škálou příkazů pro 2D kreslení a poznámky. Můžete také sdílet zpětnou vazbu pomocí značek, komentářů, obrazových a hlasových záznamů vkládaných do výkresů. S kreslením od ruky ruky můžete také přidávat komentáře k výkresům tak, že prst používáte pro psaní jako pero na papíře.

ARES Touch je využitelný mimo jiné pro:
- Technický dozor
- Inspekci a údržbu na staveništi
- Koordinaci projektu v terénu
- Komunikaci se zákazníky a diskuze o projektu
- Správu zařízení


Aplikace umožňuje
- Prohlížení, vytváření poznámek a úpravu DWG souborů za pochodu
- Terénní pracovníci používají neustále aktuální verzi výkresů, přičemž synchronizace probíhá v reálném čase
- Možnosti spolupráce - sdílení zpětné vazby s týmem návrhářů pomocí komentářů a hlasových, obrazových nebo textových poznámek

ARES Touch je součástí licencí ARES Commander s Trinity nebo je možné zakoupit jej společně s ARES Kudo v rámci Mobily Pack. na Google Play a Apple App Store.
Mobilní CAD pro chytré telefony a tablety
S ARES Touch si ve Vašem smartphonu nebo tabletu můžete prohlížet DWG soubory, které jste právě obdrželi emailem nebo mít přístup k Vašemu výkresu uloženému na cloudu. ARES Touch zjednodušuje sdílení zpětné vazby s kanceláří pomocí kót, fotografií nebo hlasových záznamů. Mobilní aplikace má intuitivní uživatelské prostředí, které je přirozeným rozšířením Vašeho oblíbeného CAD programu.

ARES Touch

Přístup k DWG souborům z cloudu i v zařízení
Vaše soubory je možné jednoduše synchronizovat s běžnými cloudovými úložišti jako Dropbox, Box, iCloud nebo Google Drive a OneDrive. I když jsou jsou tyto soubory synchronizovány na cloudu, můžete je také stáhnout pro offline práci, pokud víte, že nebudete mít stabilní internetové připojení. Alternativně si můžete soubory ukládat jen do Vašeho zařízení lokálně.

Kompletní sada 2D nástrojů pro kreslení
Nejkompletnější CAD aplikace, jaká byla vyvinuta pro mobil. Získejte schopnost vytvářet a upravovat Vaše výkresy za pochodu. Vyzkoušejte jak Vám lupa, úchopy entit, sledování a vkládání souřadnic pomohou kreslit se stejnou přesností jako na počítači.

Fotografické a hlasové poznámky k výkresům
Přidávejte komentáře k výkresům pomocí fotografií a textových legend. Nahrávejte Váš hlas a vkládejte komentáře do výkresů pro sdílení zpětné vazby. Tyto komentáře budou synchronizovány s výkresem a objeví se jako symboly, na které je možné kliknout. Jsou automaticky přidávány do konkrétní hladiny, kterou je v případě potřeby možné zapnout nebo vypnout.

Textové poznámky k výkresům a kóty
ARES Touch obsahuje kompletní sadu nástrojů pro tvorbu kót. Na rozdíl od tištěných PDF souborů je mnohem snazší měření vzdáleností, úhlů nebo jednoduché kótování ve výkresech.

Kreslení volnou rukou pro psaní poznámek
Pomocí funkce pro kreslení volnou rukou je možné psát poznámky přímo Vaším prstem na displej. Výsledek je stejný, jako byste vytiskli dokument a dopsali poznámky perem. Tato funkce usnadňuje sdílení zpětné vazby i bez znalosti CAD programů. Pouze spustíte příkaz, zvolíte barvu a píšete či kreslíte.


Využijte zdarma či v placené verzi:

ARES Touch na App Store ARES Touch na Google Play