ARES® Touch

Pro mobily a tablety
ARES Trinity / ARES® Touch
ARES Touch je nejkomlexnějším CAD řešením pro mobilní zařízení s Android i iOS operačními systémy. Umožňuje vytváření a úpravu DWG výkresů na tabletech a smartphonech s kompletními příkazy pro 2D kreslení a poznámky. Kromě funkcí pro úpravy můžete sdílet zpětnou vazbu v polích se značkami, komentáři, obrazovými a hlasovými záznamy, které je možné vkládat do výkresu. S příkazem pro kreslení od ruky můžete přidávat komentáře k výkresům tak, že prst používáte pro psaní jako pero na papíře.

Jak zlepší mobilní CAD Vaši práci s DWG soubory?

ARES Touch nabízí 5 základních oblastí:
- Technický dozor
- Inspekce a údržba na staveništi
- Koordinace realizace projektu v terénu
- Komunikace se zákazníky a diskuze o projektu
- Management vybaveníAplikace umožňuje
- Prohlížení, vytváření poznámek a úpravu DWG souborů za pochodu;
- Terénní pracovníci používají neustále aktuální verzi výkresů, přičemž synchronizace probíhá v reálném čase
- Možnosti spolupráce - sdílení zpětné vazby s týmem návrhářů pomocí komentářů a hlasových, obrazových nebo textových poznámek

ARES Touch je součástí licencí ARES Commander s Trinity nebo je možné jej zakoupit společně s ARES Kudo v rámci Mobily Pack. na Google Play a Apple App Store.
Mobilní CAD pro Smartphony a tablety
S ARES Touch si ve Vašem smartphonu nebo tabletě můžete prohlížet DWG soubory, které jste právě obdrželi emailem nebo mít přístup k Vašemu výkresu uloženému na cloudu. ARES Touch zjednodušuje sdílení zpětné vazby s kanceláří pomocí kót, fotografií nebo hlasových záznamů. Mobilní aplikace má intuitivní uživatelské rozhraní, aby bylo přirozeným rozšířením Vašeho oblíbeného CAD softwaru.

ARES Touch

Přístup k DWG souborům z cloudu nebo lokálně
Vaše soubory je možné jednoduše synchronizovat s běžnými cloudovými úložišti jako Dropbox, Box, iCloud nebo Google Drive a OneDrive. Pokud jsou tyto soubory synchronizovány na cloudu, můžete je pořád stáhnout pro offline práci, pokud víte, že nebudete mít stabilní internetové připojení. Alternativně si můžete soubory uložit lokálně do Vašeho zařízení. Toto může být důležité například pokud má Vaše společnost politiku, která vylučuje využívání cloudových služeb.

Kompletní sada 2D nástrojů pro kreslení
Nejkompletnější CAD aplikace, jaká byla vyvinuta pro mobil. Získejte schopnost vytvářet a upravovat Vaše výkresy za pochodu. Objevte jak lupa, úchopy entit, sledování a vkládání souřadnic Vám pomůžou kreslit se stejnou přesností jako na počítači.

Fotografické a hlasové poznámky k výkresům
Přidávejte komentáře k výkresům pomocí fotografií a textových legend. Nahrávejte Váš hlas a vkládejte komentáře do výkresů pro sdílení zpětné vazby. Tyto komentáře budou synchronizovány s výkresem a objeví se jako symboly, na které je možné kliknout. Jsou automaticky přidávány na konkrétní hladinu, kterou je poté v případě potřeby možné označit jako zapnutou nebo vypnutou.

Textové poznámky k výkresům a kóty
ARES Touch zahrnuje kompletní sadu nástrojů pro tvorbu kót. Na rozdíl od tištěných PDF souborů je mnohem snazší měření vzdáleností, úhlů nebo jednoduché kótování ve výkresech.

Používání kreslení volnou rukou pro psaní poznámek prstem
Pomocí funkce pro kreslení volnou rukou je možné psát poznámky přímo Vaším prstem na displej. Výsledek je stejný, jako byste vytiskli dokument a dopsali poznámky perem. Tato funkce usnadňuje sdílení zpětné vazby v běhu bez znalosti CAD programu. Pouze spustíte příkaz, zvolíte barvu a něco napíšete nebo nakreslíte.